Koncertprogrammām un koncertiem pieteikušies vairāk nekā 100 kolektīvi

Noslēgusies pieteikšanās Latvijas mazākumtautību festivāla “Vaļā vērti atslēdziņ’!” koncertprogrammām un koncertiem. Dalību pieteikuši vairāk nekā 100 mākslinieciskie kolektīvi, teju 1400 dalībnieki, kas pārstāv 14 dažādas mazākumtautības - azerbaidžāņu, baltkrievu, bulgāru, ebreju, gruzīnu, krievu, ķīniešu, lietuviešu, moldāvu, poļu, romu, spāņu, ukraiņu un vācu.

Dalībnieki uzstāsies gan dienas koncertprogrammā uz promenādes skatuves Festivāla laukumā (Liepājas Vecās ostmalas promenādē), gan pilsētvides koncertos, postfolkloras koncertprogrammā, kormūzikas koncertprogrammā, instrumentālo ansambļu un orķestru koncertprogrammā, kā arī festivāla Noslēguma koncertā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Festivāla programma ŠEIT.

Līdz 10. aprīlim turpinās pieteikšanās mākslas darbu izstādei, nacionālo ēdienu prezentācijām, dalībai amatu teltīm ar radošajām darbnīcām. Pieteikumu anketas – ŠEIT.

Savukārt pieteikties dalībai lekcijās un meistarklasēs varēs sākot no 2024. gada 10. aprīļa līdz 10. maijam (pieteikuma anketa tiks publicēta www.mtfestivals.lv) .

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.