Pieteikšanās brīvdabas kafejnīcai “Citu tautu virtuve”

Brīvdabas kafejnīca “Citu tautu virtuve” ir Latvijas mazākumtautību festivāla nozīmīga sastāvdaļa, kas apmeklētājiem nodrošina sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu, piedāvājot gardus un populārus ēdienus no dažādu tautu virtuvēm, iespēju nobaudīt ko jaunu, palīdzētu pietuvoties šo tautu kultūrām.

Dalībai pasākumā var pretendēt juridiskas un fiziskas personas, kas reģistrētas kā saimnieciskās darbības veicēji un piedāvā citu tautu tradicionālās virtuves.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi aicināti pieteikties dalībai festivālā līdz 2024. gada 21. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu un uz e-pasta adresi   nosūtot pielikumus:

  1. saimnieciskās darbības reģistrācijas apliecības kopija vai reģistrācijas numuru norādīt pieteikuma anketā;
  2. vismaz 2 kvalitatīvus fotoattēlus, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi un tirdzniecības vietas vizuālais noformējums citos pasākumos;
  3. Pārtikas un veterinārā dienesta atļauja vai atļaujas numuru norādīt pieteikuma anketā;
  4. alkoholisko dzērienu tirgotājiem – Licence alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai vai licences numuru norādīt pieteikuma anketā. Pasākuma laikā atļauts tirgot alkoholiskos dzērienus līdz 18%.  

DALĪBAS NOTEIKUMI
PIETEIKUMA ANKETA

 

Kontaktpersona:
Ēdināšanas un dzīvošanas koordinatore, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra direktore
Baiba Kļava
E-pasts:    

 

Birkas

Citu tautu virtuve

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.